Акція! -15% на консультацію Дізнатись більше
Дякую за надані послуги.
Дуже професійні спеціалісти, як офтальмологи так і вузькі лікарі. Дякую за надані послуги та детальну консультацію. Миру нашій країні.
Мої відгуки позитивні.
Вчора була на прийомі у лікаря Шистка. Мої відгуки позитивні. Спокійно, тихо, без зайвих слів. Дякую.
Лікар професіонал своєї справи!
Велике дякую! Олександр Костянтинович Вам, за Вашу працю, за Ваші руки, я сьогодні відкрила вже два ока, обидва оперували Ви, я бачу це диво, такі складні очі та такий професіонал своєї справи! Мені дуже пощастило з Вами. Благослови Вас Господь!
Дякую Вам за Вашу працю..
Анна Андріївна! Дякую Вам за Вашу працю, за Ваш професійний підхід до людей, до справи, Ви несете світло, радість, надію всім пацієнтам, величезне щастя бачити, я бачу вже двома очима відмінно, дякую Вам щиро, Благослови Вас Господь!!!
Ваш підхід дарує впевненість і спокій.
Наталіє Сергіївно, щиро дякую Вам від усього серця! Ви — справжній професіонал своєї справи та дуже уважний лікар. Завдяки Вашій увазі та підтримці я зрозуміла, що моє здоров’я в надійних руках. Ваш підхід дарує впевненість і спокій, а це так важливо, коли йдеться про такі делікатні речі, як гормони та ендокринологія.
Дякую за терпіння, чуйність і турботу! Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у роботі та щастя в житті!
Задоволений на 100 %.
Дуже все круто! Лікарі професіонали свого діла , був задоволений на 100 % , рекомендую !
Ваш відгук допомагає нам ставати кращими та створювати ще комфортніший сервіс для пацієнтів.