Акція! -15% на консультацію Дізнатись більше

Відгуки про офтальмологічний центр Візіум

Нам важлива ваша думка

Відгуки про офтальмологічний центр Візіум

Дякую за надані послуги.

Юлія
13.09.2024 Краматорськ

Дуже професійні спеціалісти, як офтальмологи так і вузькі лікарі. Дякую за надані послуги та детальну консультацію. Миру нашій країні.

Мої відгуки позитивні.

Козлова Татьяна
30.11.2024 Краматорськ

Вчора була на прийомі у лікаря Шистка. Мої відгуки позитивні. Спокійно, тихо, без зайвих слів. Дякую.

Лікар професіонал своєї справи!

Морозова Ольга Олексіївна
21.01.2026 Краматорськ

Велике дякую! Олександр Костянтинович Вам, за Вашу працю, за Ваші руки, я сьогодні відкрила вже два ока, обидва оперували Ви, я бачу це диво, такі складні очі та такий професіонал своєї справи! Мені дуже пощастило з Вами. Благослови Вас Господь!

Дякую Вам за Вашу працю..

Морозова Ольга Олексіївна
21.01.2026 Краматорськ

Анна Андріївна! Дякую Вам за Вашу працю, за Ваш професійний підхід до людей, до справи, Ви несете світло, радість, надію всім пацієнтам, величезне щастя бачити, я бачу вже двома очима відмінно, дякую Вам щиро, Благослови Вас Господь!!!

Ваш підхід дарує впевненість і спокій.

Вікторія
05.08.2025 Краматорськ

Наталіє Сергіївно, щиро дякую Вам від усього серця! Ви — справжній професіонал своєї справи та дуже уважний лікар. Завдяки Вашій увазі та підтримці я зрозуміла, що моє здоров’я в надійних руках. Ваш підхід дарує впевненість і спокій, а це так важливо, коли йдеться про такі делікатні речі, як гормони та ендокринологія.
Дякую за терпіння, чуйність і турботу! Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у роботі та щастя в житті!

 

Задоволений на 100 %.

Олександр
19.03.2025 Краматорськ

Дуже все круто! Лікарі професіонали свого діла , був задоволений на 100 % , рекомендую !

Поділіться своїм досвідом

Ваш відгук допомагає нам ставати кращими та створювати ще комфортніший сервіс для пацієнтів.

    1 Введіть імʼя та місто
    2 Введіть контактні дані
    3 Ваш відгук